Zespół

prof. dr hab. med. Wacław Kochman

Profesor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w obszarach kardiologii inwazyjnej zdobywanym w najlepszych ośrodkach krajowych i zagranicznych. Jeden z najbardziej doświadczonych kardiologów interwencyjnych w Polsce.

 

lek. med. Witold Sołtan

Specjalista neurolog, członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Główny Badacz (PI) Badania ENROLL-HD Ośrodka w Gdańsku. Asystent Oddziału Neurologii Szpitala im św. Wojciecha w Gdańsku. W kręgu szczególnych zainteresowań pozostają schorzenia neurologiczne z szeroko pojętej problematyki zaburzeń ruchowych – schorzenia pozapiramidowe, zaburzenia i dysfunkcje kręgosłupa.

 

lek. med. Michał Drwięga

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Główne zainteresowanie to mało znane i wykonywane zaledwie przez kilku ortopedów w Polsce zabiegi artroskopowe stawu biodrowego. W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem patologii stawu ramiennego, biodrowego, kolanowego oraz leczeniem urazów sportowych i złamań różnych okolic ciała.

 

lek. med. Urszula Zdanowicz

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Kierownik Naukowy Carolina Medical Center. Specjalizuje się szczególnie w zabiegach artroskopowych i rekonstrukcyjnych stawu kolanowego i skokowego oraz w rekonstrukcjach tkanek miękkich, min. ścięgna Achillesa.

Tomasz Wojdylak

tw@tomed.net.pl

Kierownik zespołu rehabilitacyjnego – dyplomowany specjalista terapii manualnej

 

mgr Krzysztof Głogowski

fizjoterapeuta

 

mgr Angelika Rokicka

fizjoterapeutka

 

mgr Adrian Dobrzeniecki

fizjoterapeuta

 

mgr Aleksandra Łątkowska

fizjoterapeutka

 

Beata Reiter

asystentka ds. organizacji pracy

 

Anna Pinczewska

asystentka ds. organizacji pracy

 

Edyta Wojdylak

kierownik ds. administracyjnych

Zadbaj o swoje zdrowie!

Zgłoś się do nas na konsultacje, pomożemy Ci wrócić do pełni zdrowia.

Skontaktuj się z nami